Naše služby

Atelierová portrétna a produktová fotografia

Atelier vieme preniesť takmer kdekoľvek alebo využiť naše partnerské atelieri. 

Svadobná fotografia a video

Svadby v našej pracovnej činnosti dominujú a máme ich radi. Máme radi svojich klientov a sme radi že snimi môžeme preživať a zaznamenávať priebeh ich veľkého dňa.

Videoprodukcia

Máme bohaté skúsenosti s tvorbou videa. Vedeli ste že ľudia premerne pozerajú takmer 7 hodín online videí týždenne? Takmer všetci máme radi videá a my ich radi tvoríme.

Skúsenosti

Okrem odborného študia máme za sebou desiatky svadobných párov, stovky odpracovaných hodín za kamerou, fotoaparátom a počítačom. Máme za sebou veeeeľa vypitých káv a taktiež množstvo úsmevných rozhovorov s našími klientmi (taktiež pri káve).

cloud

Využívame cloudové servery a online galérie aby ste mali vaše fotografie či videá ľahko k dispozícií a tiež vaší známi.

technologické zázemie

Pri práci sa snažíme byť zameraný na výsledok a pre to sa snažíme našu fotografickú, kamerovú a postprodukčnú techniku inovovať tak, aby nás nič nemohlo limitovať.

Naši spokojní klienti

Tento Pán Fotograf nie je bežný svadobný fotograf, ale flexibilný umelec, ktorému môžte do rúk zveriť svoj výnimočný deň a spoľahnúť sa, že spomienky naň zachytí na jedinečných fotkách spolu s ich atmosférou. Môžem len odporučiť, Ďakujeme!

Noema a Peter

Čo povedať? Perfektná práca, perfektný človek. Profesionálny prístup, ústretovosť a komunikácia na úrovni. Lukáš dokáže preniesť vaše predstavy na obrazovku, skvele sa dopĺňa s klientom a vždy sa snaží vidiet vašu predstavu jeho očami 🙂

Lenka

Ďakujeme ti za veľmi pekne fotky . Tak ako sme spokojný s kvalitnými fotkami, ktoré si nám fotil , tak isto sme spokojný aj s tvojím profesionálnym a milým prístupom počas celého fotenia v svadobný deň, ale aj pri fotení po svadbe. Ešte raz ďakujem veľmi pekne.

Janko a Martina